zdravé, fit, rychlé, jednoduché, hlavní jídlo, vegan, oběd, snídaně, večeře

Slané recepty

Dýňový krém je záležitost, která je na podzim naprosto nepostradatelná.

Vymýšlet stále něco nového k obědu nebo večeři je někdy pěkná makačka, obzvlášť když chcete, aby jídlo bylo kvalitní a plné živin.

Soba nudle

22.06.2021

Nudle a celkově těstoviny jsou záchrana za každé situace!

Venku se už všechno krásně zelená a kvete a to mi vždy přivolává náladu aby mi to barvičkami hrálo i na talíři a to tento talíř plný špenátových noků s krémovým bazalkovo špenátovým pestem to splňuje na jedničku s hvězdičkou. Miluju tu zelinkavou barvičku!

Hummus... Dříve něco, co jsem nesnášela a teď něco na čem jsem závislá a nesmí mi v ledničce chybět!

Těstoviny nikdy nezklamou, dobrý hummus to stejné a když tyhle dvě věci spojíte, tak vznikne DOKONALOST!

Nudle s mrkví

28.05.2021

Slaných receptů není nikdy dost a obzvlášť těch rychlých a hotových do 30minut.

Já jsem se konečně dokopala vyzkoušet nějaký recept z listového těsta a jelikož myšlenka udělat něco slaného se špenátem mi v hlavě ležela už pěkně dlouho, tak jsem se pustila do těchto slaných špenátových šnečků, který byly opravdu výborný a hlavně jednoduchý a rychlý!

Dneska pro vás mám jeden super jednoduchý recept na super rychlý oběd, véču nebo klidně slanou snídani!

Věřili byste, že si můžete udělat i domácí mozzarellu, která je hotová raz dva, nepotřebujete na ní kvantum ingrediencí a hlavně je vážně výborná?

Jedna z mých nejoblíbenějších náhražek masa je určitě seitan!

Pomazánky a různé druhy hummusů už jsou v naší ledničce takové stálice, které dělám neustále a stále jsem se jich nepřejedla!

Jestli milujete pečivo a ještě více to domácí, ale nebaví vás čekat až vykyne těsto, nebo vás nebaví, že váš nekynutý výtvor většinou dopadne jako kámen, tak nezoufejte, protože dneska pro vás mám naprosto geniální recept na rychlé a zdravé bulky plné bílkovin, které jsou hutné neboli opravdu syté, takže jich nesníte kilo, jako kupovaných rohlíků,...

Vynikající pizza, která je hotová do 40min i s přípravou, je pouze ze 2 základních ingrediencí a hlavně je opravdu vynikající!

Shiro miso pasta mi v šuplíku ležela už pěkně dlouho. Koupila jsem si ji protože mě zaujala, ale pak jsem na ni nějak zapomněla a teď se mi opět vynořila před očima, tak jsem se jí hned chopila!

... ...